Засідання Колегії районної державної адміністрації

???????????????????????????????Сьогодні, 27 квітня, в залі засідань Турківської районної ради, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, за участю заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, голови районної ради Володимира Лозюка,керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, районних управлінь, установ і організацій відбувається засідання Колегії районної державної адміністрації. На розгляд засідання Колегії винесено такі питання:

1.Про виконання місцевого бюджету району та податкових надходжень за І квартал 2017 року.

2.Про виконання програми соціально-економічного розвитку району за І квартал 2017 року.

3.Про санітарний стан м. Турка та населених пунктів району та підсумки проведення місячника благоустрою на території району.

4.Про виконання комплексних заходів боротьби з туберкульозом в районі.

5.Про стан запобігання корупції у районі.

6.Про стан автомобільних доріг району та перевезення пасажирів.

7.Інформація про роботу відділу Держгеокадастру у Турківському районі.

8.Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян у І кварталі 2017 року.

9.Інформація про стан виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій у І кварталі 2017р.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*