Засідання Колегії райдержадміністрації

???????????????????????????????

Сьогодні, 29 вересня, в залі засідань районної ради під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, голови районної ради Володимира Лозюка, керівників установ, організацій та голів місцевих рад проведено засідання Колегії райдержадміністрації з таким порядком денним:

1.Про підготовку підприємств, установ та організацій району та зокрема закладів освіти, охорони здоров’я, та культури до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018рр.

2.Про безпеку дорожнього руху на території району.

3.Про стан виготовлення генеральних планів населених пунктів району та прийом в експлуатацію завершеного будівництва громадянами.

4.Про роботу з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклуванням та дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.

5.Про хід виконання у районі програм розвитку сільського господарства.

6.Інформація про роботу Турківського відділення Самбірської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*