Засідання батьківського комітету

DSCF138111 квітня, в приміщенні Турківського НВК відбулось засідання батьківського комітету, на якому обговорювалися питання щодо збору батьківських коштів, їхній обіг та використання, проблемні питання освітян.

На даному заході були присутні заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Світлана Книшик, начальник відділу освіти Турківської райдержадміністрації Наталія Гошівська, директори навчальних закладів району та голови батьківських комітетів.

DSCF1369Світлана Іванівна вислухала голів батьківських комітетів, а саме:  голову комітету Явірської ЗОШ І-ІІІст., Турківського НВК, Н.Яблунського НВК. Вони розповіли для чого збираються кошти і як вони їх застосовують. Також представник департаменту освіти і науки Львівської ОДА зупинилась на  деяких проблемних питаннях фінансування освітньої галузі.

Наталія Гошівська розповіла учасникам заходу про проблемні питання, які вирішуються відділом освіти: це щодо фінансування харчування, поточних та капітальних ремонтів шкіл. Також було роз’яснено важливість участі шкіл в мікропроектах та важливу роль участі у них батьківських комітетів.

При підведенні підсумків обговорення було досягнуто спільного рішення- всі питання можна вирішити спільними силами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*