Заробітну плату виплачено всім установам та організаціям Львівщини, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів

4

Станом на 27 грудня 2013 року в області повністю виплачено заробітну  плату установам і організаціям, що фінансуються з державного та місцевих  бюджетів за загальним та спеціальним фондами в сумі  103,2 млн грн – про це повідомив начальник головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Петро Могиляк.

Він додав, що заробітні  плати  отримали підприємства ДП «Львіввугілля»  в сумі 34,3 млн грн, а також одержувачі коштів за рахунок держбюджету (працівники Національних театрів та ін.)  в розмірі 7,8 млн грн: «З місцевих бюджетів, включаючи комунальні підприємства (комунальні театри області, ЛКП «Львівелектротранс», шляхоремонтні підприємства м.Львова та ін.), виплачено заробітні плати в сумі 17,4 млн грн», – зазначив П. Могиляк.

За його словами, також  в повному обсязі здійснено платежі за державними цільовими фондами в сумі 51 млн грн (Фонди соцстрахування, Фонд зайнятості).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*