Запрошуємо журналістів Львівщини до участі у конкурсі “Освітаспорт-2014”

zhurnalist

Обласна державна адміністрація повідомляє, що з метою всебічного висвітлення підготовки і виступів спортсменів-освітян на Всесвітніх Універсіадах, Європейських олімпійських юнацьких іграх фестивалях, чемпіонатах і розіграшах Кубків України, Європи, світу, а також інших представницьких міжнародних, всеукраїнських та регіональних спортивних іграх, Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України оголошено Всеукраїнський конкурс серед спортивних журналістів “Освітаспорт – 2014”.

Конкурс проводиться Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відповідно до наказу від 01.08.2014 №104. Положення про конкурс розміщене на сайті osvitasport.org у розділі “офіційні документи – положення про змагання”. Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати у відповідальної особи – заступника начальника відділу Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Христини Паньків (тел. 032-276-05-89, 097-999-25-63).

Журналістські роботи приймаються до 1 листопада 2014 року у Львівському обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за адресою 79011, м. Львів, вул. В.Стуса, 2.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*