Запрошуємо учнівську молодь Львівщини до участі у Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць»

images

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні проводять ІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів України.

Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» – це відкритий захід, що проводиться з метою привернення уваги до розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Основними завданнями Конкурсу є розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

Конкурс проводиться впродовж жовтня-грудня 2014 року в два етапи.

Перший етап – у період з 1 жовтня по 1 грудня регіональними Організаційними комітетами, які формуються на місцях. Для участі у першому етапі Конкурсу автору необхідно написати есе, відповідно до його мети та завдань, і до 1 листопада надати його на розгляд до регіонального організаційного комітету.

Другий (завершальний) етап Конкурсу проводить Всеукраїнський організаційний комітет, склад якого формується та затверджується організаторами конкурсу. Роботи переможців першого етапу Конкурсу (не більше 5 робіт з регіону) в строк до 1 грудня надсилаються до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» (Україна, м. Київ, Бакинська, 37-г, офіс 306, 04086) разом із супровідним листом, у якому зазначаються відомості про автора та його контакти. Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у період з 1 до 19 грудня.

Переможці Всеукраїнського конкурсу у 2014 році нагороджуватимуться дипломами і цінними подарунками. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*