Запрошуємо представників туристичної сфери та громадськість на українсько-польський семінар «Як збільшити потік туристів?»  

Департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації запрошує у вівторок, 13 січня, представників гостинних садиб, готелів, ресторанів, туристичних підприємств, громадських організацій Львівщини, а також усіх зацікавлених взяти участь в українсько-польському семінарі «Як збільшити потік туристів? Обмін добрими практиками між Мазовецьким воєводством та Львівською областю».

Захід відбуватиметься за ініціативи Громадської організації «Інститут трансформації територій» та підтримки Львівської облради і департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації.

Як наголошують організатори, метою семінару є сприяння зростанню туристичних потоків, розвитку малого підприємництва та приватних ініціатив, розбудови інфраструктури на сільських територіях, активізації діяльності громади у відродженні та збереженні культурної спадщини, а також налагодження партнерських контактів та підготовки транскордонних туристичних проектів.

Під час заходу провідні експерти та практики в сфері туризму, власники готелів, ресторанів та агроосель Республіки Польща поділяться досвідом зі створення успішного туристичного продукту та презентують туристичні маршрути Мазовецького воєводства.

Семінар відбудеться о 12:00 год.,  за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 257.

Контактні особи: Ольга Шаніна (тел.067 369 9099), Наталія Табака (тел.067 592 7600).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*