Запрошуємо на фестиваль мегаактивного відпочинку “Небу-ХАЙ!”

Упродовж 27-29 травня Туристичний клуб “Манівці” організовує фестиваль повний креативу та вільний від алкоголю! Захід проводиться з метою формування культури здорового відпочинку, а також промоції внутрішнього туризму у Львівській області.

Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Фестиваль відбудеться у селі Березина, що у Миколаївському районі. У програмі заходу – перегони на саморобних човнах, велопробіг на 45 км (Львів – с. Березина), спортивний квест “Скарби Скарбека”, захоплююче Fire-show, паркур-фест, перегони на собачих упряжках. У фестивалі візьмуть участь гурти OtVinta!,  Мері,  Piano,  Оратанія,  Jory Kłoc, Carbon. Також можна буде почаювати з Любком Дерешем та Юрієм Журавлем.

Фестиваль проводиться за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, управління туризму та курортів ЛОДА, Миколаївської районної ради та Миколаївської РДА.

Умови участі та подробиці за посиланням: http://manivci.org/nebu-khay/

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*