Запрошуємо молодь району на відкриті обласні військово-патріотичні змагання “Зорі звитяги”

17-18 серпня 2018 року в місті Яворів по вул. Івана Франка,10А (за РНД “Сокіл”) відбудуться відкриті обласні військово-патріотичні змагання “Зорі звитяги”.

До участі запрошуються команди з районів та об’єднаних територіальних громад Львівської області та команди із Всеукраїнського Об’єднання ВійськовоПатріотичних Організацій (ВОВПО), склад команди – юнаки та дівчата (5 осіб) віком 13-28 років.

Початок змагань о 12:00 год.

У програмі: фізична підготовка-підтягування на перекладині, силова вправа за 30 сек. качання пресу, 30 сек. віджимання від землі. Вогнева підготовка – стрільба з пневматичної гвинтівки, лежачи, розбір/збір автомата АК на час, наповнення магазину АК на час, кидання гранати ф-1 на влучність, стрільба з автомата АК, метання ножів в мішені, домедична підготовка. Опісля відбудеться нагородження переможців та учасників змагань. Команди прибувають з наметами, кожен учасник повинен мати спальник та каремат. Буде організоване наметове містечко. Змагання проводить ГО УНСО Яворів за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, фінансова підтримка з «Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 рр.

Форма для зголошення – https://bit.ly/2v7OU2l . Контактна особа: Галина, тел.: 097 59 18 400

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*