Запрошуємо громадськість долучитись до формування нового складу громадської ради при ОДА

У Львівській облдержадміністрації розпочато процедуру створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при обласній державної адміністрації.

Згідно з рішенням колегії громадської ради, яка відбулась 26 листопада, ініціативна група складатиметься із 12 осіб, серед яких 5 представників діючої громадської ради, 5 представників громадських організацій, котрі не є членами громадської ради, і 2 представників департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Запрошуємо до співпраці представників інститутів громадянського суспільства, які мають досвід організаційної роботи, та не є членами громадської ради при обласній державній адміністрації.

Пропозиції приймаються на електронну адресу департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації uwp@loda.gov.ua до 8 грудня 2014 року.

Ініціативна група впродовж 30 днів зобов’язана підготувати порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, визначити дату, час та місце проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради.

Контактна особа: Безушко Станіслав Андрійович (тел. 261 27 40).

Детальніша інформація за наступним посиланням: http://loda.gov.ua/gromadanska_rada.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*