Запрошуємо до участі у проекті «Успішна жінка»

3На виконання листа видавництва «Статус-Україна» № 30/12 від 25.08.2015, повідомляємо, що видавництво продовжує роботу над VI випуском книги інформаційно-видавничого проекту «Успішна жінка».

Проект засновано з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни та реалізується за підтримки міністерств, НАН України, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. В. Птухи, Спілки жінок України.

До участі у проекті “Успішна жінка” запрошуються жінки – керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості – визнані провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, благодійники, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і наполегливій праці.

Вихід книги з друку І квартал 2016 р. Інформація розміщується додатково в інтернет-мережі (status-ua.com.ua). Книга безкоштовно розповсюджується через центральні і регіональні органи державного управління, передається до об’єднань підприємців, комерційним структурам, презентуються на вітчизняних виставках, конференціях і семінарах, через посилкову службу бібліотеки ім. В. І. Вернадського розсилається іноземним адресатам та ін.

Фінансування проекту здійснюється шляхом залучення коштів учасників проекту, спонсорів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*