Запорука економічного зростання району – успішний розвиток бізнесу

загруженное (3)Нещодавно в Турківському віділенні Самбірської ОДПІ під таким заголовком відбулася зустріч заступника начальника Самбірської ОДПІ Білого Михайла Гнатовича з представниками малого та середнього бізнесу.

Насамперед, очільник відділення звернувся до учасників заходу з вітальним словом та нагадав про зусилля влади, спрямовані на поліпшення бізнес-середовища.

Також, у ході спілкування він, зокрема, наголосив на тому, що органи фіскальної служби налаштовані на спрощення податкових і митних процедур, створення комфортних умов ведення бізнесу. Натомість очікують від платників підтримки у наповненні місцевих бюджетів. Нині, за словами заступника начальника ОДПІ, простежується позитивна тенденція у сплаті податкових платежів. Так, проти січня-грудня 2015 року приріст збору платежів до місцевих скарбничок перевищив 44 відсотки або 13,4 мільйони гривень.

Зокрема, в 2016 році надходження до місцевих бюджетів, у порівнянні з 2015 роком, зросли з:

– податку на доходи фізичних осіб – на 11,2 млн. грн. (42%);

– плати за землю(в т.ч. оренда) – на 2,4 млн. грн. (133%);

– єдиного податку – на 0,8 млн. грн. (37%);

-акцизного податку –  на 1,4 млн. грн. (50%).

За словами бізнес-спільноти такі заходи є важливими та актуальними, адже дають можливість отримати конструктивну відповідь на ряд запитань. Відтак фахівці Турківського відділення Самбірської ОДПІ мають можливість поінформувати представників бізнесу, наводячи приклади, про їх важливу роль для підвищення соціально-економічного розвитку району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*