«Започаткувати власну справу краще, ніж поневірятись по заробітках», – учасник АТО Михайло Стефаниця

Участь у програмі підвищення конкурентоспроможності Львівської області стала для учасника АТО Михайла Стефаниці кроком до чергової перемоги.

Повернувшись із зони АТО, житель села Годині, що на Мостищині, продав авто, позичив грошей у друзів та купив міні-навантажувач. Технікою Михайло Стефаниця цікавився із дитинства, тож вирішив до цього навантажувача, що уже почав приносити прибуток, докупити самоскид з маніпулятором. Реалізувати цей задум допоміг кредит, що вдалось отримати завдяки програмі конкурентоспроможності Львівської області.

«Я сам відважився на такий проект, і радим би іншим АТОвцям теж спробувати власні сили. Поневірятися по заробітках – це шлях внікуди. Будучи в  АТО, під Сартаною, до мене прийшло розуміння, що за нас ніхто нічого не зробить, тож треба ризикувати, працювати і будувати ту державу, яку ми хочемо», – поділився роздумами Михайло Стефаниця.

Михайло Стефаниця єдиний у Мостиському районі фахівець із такою технікою. Тож, може надавати послуги із канав для каналізацій, фундаментів, дренажних робіт, вирівнювання території під бруківку тощо. Інколи у новоспеченого бізнесмена виникають клопоти із ремонтом техніки. Та, за його словами, ця стаття витрат йому не страшна, адже на техніці розуміється добре та залагоджує усі поламки своїми руками.  А от кредит у розмірі 300 тисяч підприємець мусить покрити власними заробітками. За програмою Львівська ОДА покриває бізнесмену частину відсотків.

«Одним із завдань програми є відшкодування з обласного бюджету відсотків за кредитом. Якщо сьогодні банки пропонують середню відсоткову ставку 21%, то обласний бюджет покриває учаснику програми 14 відсотків. Відтак, до погашення учаснику залишається 7 %. Окрім того, завдання програми спрямоване не так до отримання фінансового результату, як до соціальної адаптації учасників АТО», – зазначив заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Андрій Кісера.

У планах АТОвця найняти для допомоги спеціаліста, аби мати змогу динамічніше виконувати роботу. А також планує податися на ще один конкурс інвестиційних проектів, адже хоче у майбутньому розширяти бізнес.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*