Запобігання та виявлення корупції розглянули під час семінару

У вівторок, 21 серпня, відбулися семінари для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів облдержадміністрації.

Семінари передбачені планом-графіком навчань та заходів з поширення інформації щодо програм антикорупційного спрямування для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування на 2018 рік на тему: «Корупційне правопорушення і правопорушення, пов’язане з корупцією» та «Запобігання та протидія проявам корупції».

У межах зустрічі порушили питання порівняльного аналізу корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних із корупцією, а також відповідальність за вчинення адміністративних порушень, пов’язаних з корупцією.

Окрім того, розглянули міжнародний досвід боротьби з корупційними правопорушеннями та зарубіжний досвід запобігання і протидії корупції в органах державної влади.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*