Закупівлю соціальних послуг за кошти обласного бюджету обговорили під час Координаційної ради

Сьогодні, 18 грудня, відбулося засідання обласної координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам. Йшлося про закупівлю соціальних послуг в 2021 році за обласний бюджет.

Під час засідання представили результати моніторингу доступу до послуг для людей з туберкульозом в умовах пандемії COVID-19 силами спільноти «TB people Ukraine».

“Від імені голови ЛОДА хочу подякувати благодійникам, всім, хто доклався до того, щоб відбувалася співпраця в реалізації проєктів Глобального фонду в 2020 році. Це великий ресурс для пацієнтів з ВІЛ/СНІД, пацієнтів з туберкульозом. План роботи ОКР на 2021 рік окреслений, декларуємо своє бачення необхідності допомоги від держави як фінансово, так і людським ресурсом. А від наших сильних, мудрих громад – піклування про тих, хто його потребує, залучаючи собі на допомогу і підтримку донорські організації”, – наголосив заступник голови ОДА Іван Собко.

Дмитро Тигач, заступник голови ОКР, голова правління благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» доповів про надання послуг в 2020 році соціального супроводу ЛЖВ пацієнтам, ТБ пацієнтам і пацієнтам на ЗПТ за кошти обласного бюджету, а також про реалізацію проєктів Глобального фонду.

«Необхідно розширювати співпрацю з благодійними організаціями, що об’єднують спільноту людей, яких торкнулася проблема туберкульозу і тих, хто вже пройшов свій шлях до одужання, а також всіх небайдужих до проблем туберкульозу у Львівській області, забезпечивши психосоціальні послуги для хворих на туберкульоз на місцевому рівні та кращі практики надання послуг соціального супроводу для пацієнтів з ТБ за кошти місцевих бюджетів», – акцентувала директора Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар’яна Служинська.

За словами Мар’яни Служинської,  у 2020р. було виділено з обласного бюджету 757 тис.грн. на надання послуг, всього охоплено 635 клєнтів.  Станом на 18 грудня 2020 р. індикатор залучення клієнтів та надання послуг виконано на 100%.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*