Законодавство щодо лікування ув’язнених за кордоном має прийматися не під окрему людину – Віктор Янукович

37655Президент України Віктор Янукович наголошує, що законодавство в частині можливості лікування ув’язнених за кордоном має прийматися не під окрему людину.

«Моя позиція була, є і залишається такою, що всі громадяни України рівні перед законом. Верховенство закону, верховенство права – передусім воно стосується всіх на рівних. Жодних ексклюзивних підходів, я вважаю, тут не має ніхто, жоден громадянин. Конституція теж для всіх однакова», – сказав Віктор Янукович під час спілкування з представниками ЗМІ в Запоріжжі.

Президент додав, що у Верховній Раді розглядається закон, який може дозволити громадянам України, які відбувають покарання за різні злочини, в окремих випадках мати право на лікування за кордоном. На переконання Глави держави, в законі обов’язково мають бути прописані ці особливі умови.

«На сьогодні, наскільки мені відомо, в парламенті є п’ять законопроектів, створена робоча група, яка повинна ці п’ять законів об’єднати і на основі консенсусу всіх фракцій запропонувати парламенту на розгляд. Якщо такий консенсус буде знайдено, буде такий закон, буде виписана в цьому законі відповідна процедура, якщо це не буде технологією уникнення кримінальної відповідальності, я думаю, цей закон буде прийнято. Але він буде стосуватися не тільки Тимошенко, а всіх громадян», – підкреслив Віктор Янукович.

«Така позиція всіх народних депутатів, з якими я провів багато консультацій. Наступний тиждень є пленарним, і яким він буде, ми з вами побачимо. Якщо цей закон буде прийнято, його підтримає парламент, я його підпишу», – зазначив Президент.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*