Заклади освіти області потребують залучення інвестицій

aparat

Голова ОДА Олег Сало сьогодні, 25 листопада, під час апаратної наради повідомив, що у Львівські ОДА буде проведена розширене засідання  щодо інвестиційного клімату області.

«Нещодавно я мав можливість побувати у Буську, де було введено в експлуатацію дитячий спортивний майданчик. Однак освітня галузь Львівщини потребує додаткових фінансових вливань. Адже не у всіх школах є спортзали, не кажучи вже про нове обладнання чи роботу басейнів. Переконаний, якщо б керівники районів дбали про підростаюче покоління, вони б активніше залучали інвесторів до вирішення соціально-економічних проблем на місцях», – зазначив керівник області.

Окрім цього Олег Сало наголосив, що найближчим часом у Львівській ОДА буде проведена розширена нарада за участю керівників усіх районів, а також директорів департаментів економічного, промислового та інвестиційного блоків задля залучення додаткових інвестицій у найбільш потребуючі сфери.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*