“Заклади освіти області готові до роботи в умовах адаптивного карантину”, – Олег Паска

1 вересня 1193 заклади загальної середньої освіти Львівщини розпочнуть навчальний процес. У школах навчатиметься понад 29 тисяч першокласників.

Як повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, усі заклади загальної середньої освіти перевірили на готовність до початку навчального року.

“Заклади освіти розробили регламенти роботи щодо діяльності в чотирьох зонах адаптивного карантину. Здійснені маркування щодо руху учнів по приміщенні школи. Придбали засоби захисту  – маски, захисні екрани, дезінфікуючі засоби, пірометри, рушники. Педагогічні працівники та обслуговуючий персонал отримали інструкції щодо відвідування школярами закладів з дотриманням санітарних вимог. На заклади освіти буде надіслано підготовлений Міністерством освіти спільно з МОЗ алгоритм поведінки при виявленні ознак захворюваності чи у здобувача освіти, чи у працівника закладу”, – наголосив Олег Паска.

За словами Олега Паски, опорний комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 у м. Ходорів розпочинає навчальний процес дистанційно з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), яка підтверджена у частини педагогічного складу школи.

“Учасники освітнього процесу мають бути готовими до використання дистанційної і змішаної форм навчання. Для цього департамент освіти і науки надав місцевим бюджетам області субвенцію загального фонду для підготовки педагогічних працівників до впровадження інтерактивних технологій для інтегрованого навчання в сумі 812 500 грн. Департамент підготував рекомендації щодо регламенту підготовки закладів загальної середньої в умовах адаптивного карантину. Органами управління освітою, спільно із засновниками,   Держпродспоживслужбою здійснено обстеження закладів освіти щодо їх готовності до початку навчального року, зокрема в умовах карантину. За результатами обстежень, усі заклади освіти готові до початку навчального року. При здійсненні обстежень зверталась увага на  забезпечення безперебійного водо-, епектро-, газопостачання закладів освіти, організацію харчування здобувачів освіти”, – додав очільник департаменту.

Для учнів в сільській місцевості та педагогічних працівників до організували підвезення навчальних закладів до та у зворотному напрямку. Усі водії  шкільних автобусів забезпечені засобами індивідуального захисту.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*