Захист сімейних цінностей та формування державної сімейної політики розглянули на Всеукраїнському форумі сім’ї

Метою заходу є консолідація зусиль представників органів влади і громадськості для захисту цінностей української сім’ї та формування державної сімейної політики.

У межах форуму відбуваються пленарні засідання та робота тематичних секцій, розробляється глобальна стратегія сімейного руху. Зокрема, на Форумі презентують Програму дій на 2019 рік.

Участь у Форумі беруть Президент України, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, органів влади та органів місцевого самоврядування, релігійних організацій, батьківських комітетів, сімейних, дитячих і молодіжних організацій з усіх областей України. Загалом –  близько 1000 делегатів.

Представником ЛОДА на Форумі є начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Уляна Дорош.

Захід відбувається за ініціативи Всеукраїнського собору та за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та Міжфракційного депутатського об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*