Захворюваність на коронавірус серед медпрацівників йде на спад, – Орест Чемерис

Ситуація із коронавірусом у області напружена, але стабільна та контрольована.  Про це під час брифінгу сьогодні 8 вересня, розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

На сьогодні в стаціонарах знаходиться 1284 хворих. За добу з підозрою на Covid-19 госпіталізовано 107 осіб, на самоізоляцію скеровано 256 осіб.

«Кількість підтверджених хворих щодня коливається в межах 180-200. Відсоток завантаженості ліжок – 49,7%. Серед закладів, у яких найбільше пацієнтів – Центр легеневого здоров’я – 171 хворий, інфекційна лікарня – 157, лікарня швидкої допомоги – 148, 8-а міська клінічна лікарня – 60, 1-а міська лікарня – 63 пацієнтів. У районах найбільш завантажені лікарні на сьогодні у Стрию – 107 пацієнтів, та Стебнику – 86», – наголосив директор департаменту.

Щоденно лабораторний центр проводить 1600-1800 ПЛР-досліджень, більше 2 тисяч досліджень методом ІФА.

Щодо захворюваності медпрацівників, за словами Ореста Чемериса, зараз спостерігається стабільна ситуація. Пік захворюваності на коронавірус серед медиків припав на квітень-травень. Станом на сьогодні із понад 1700 захворілих медпрацівників 80% вже одужали.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*