Захопливі ігри, майстер-класи, літературні презентації: Дитячий Форум готовий до старту

Протягом 12-15 травня у Львівському “Палаці Мистецтв” (вул. Коперніка, 17) відбудеться Дитячий Форум. Одна з найбільших книжкових подій для розвитку і радості дітей та їх батьків пропонує відвідувачам близько 500 заходів.

“Цей Форум надзвичайно цікавий та пропонує багато новинок, – зазначила директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олександра Небожук. – Батьки та діти зможуть не лише відвідати низку різноманітних заходів, а й почерпнути творче натхнення, щоб у майбутньому самому стати автором. Дуже важливо, що цей Всеукраїнський захід ще раз дасть можливість дітям пересвідчитися у тому, що читати – корисно та цікаво, а у майбутньому – це неоціненна скарбниця мудрості”.

Для гостей Форуму вже продумали та підготували цікаву та насичену програму. Вона включає читання, конкурси, квести, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, інтерактивні уроки з фізики, астрофізики, біології, екології, історії, мови, літератури, креативного письма, події для батьків, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців. Запропонують відвідувачам оглянути і виставку макрофотографій, взяти участь у нанолекціях акустичних експериментам тощо. Загалом Форум запропонує 500 заходів за 4 дні.

Відвідає Дитячий Форум, аби презентувати книги та провести майстер-класи, чимало відомих письменників та ілюстраторів.

Очікують, що цьогоріч Форум відвідає близько 15000 осіб. Серед них – діти, батьки, вчителі, вихователі, бібліотекарі, переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія” з 20 областей України, м. Львова та Києва. Вони матимуть змогу оглянути 8000 нових книжок для дітей від українських видавців.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*