Заходи з відзначення в районі Дня Гідності та Свободи

2В середу,  21 листопада, о 12.00 год., у місті Турка біля стели Героїв Небесної Сотні відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначеня 5 – ої річниці Дня Гідності і Свободи в Україні. В межах заходу: панахида, громадське віче, покладання квітів.

Довідково

День Гідності і Свободи в Україні відзначається 21 листопада. Президент України Петро Порошенко підписав указ “Про відзначення в 2018 році Дня Гідності та Свободи”.

В 2018 році Україна відзначає п’яту річницю початку масових акцій громадського протесту під час Революції Гідності. Президентський указ видали для належного святкування в 2018 році Дня Гідності і Свободи.

Свято 21 листопада – на честь подій на Майдані 2004 і 2013 років. Воно замінило собою державне свято День свободи. В цей день згадують тих, хто вніс свій внесок у Помаранчеву революцію, Революцію Гідності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*