Заходи з питань національно-патріотичного виховання в Турківській ЗОШ-інтернаті

20180314_130957

Учні Турківської загальноосвітньої школи-інтернат  мали змогу переглянути національно-патріотичний фільм  «Нескорені». До перегляду фільму були залучені всі учні 8- 9 класів, а також вчителі. Ось враження дітей після перегляду фільму:

Переглянувши фільм Нескоренія була задоволена, що саме так провела час.

    Фільм мені дуже сподобався, адже я побачила боротьбу нашого народу. Мені було надзвичайно цікаво переглядати цей фільм, адже я не тільки провела час, а ще й із користю. З користю, тому що я дізналася більше про історію України, українського народу.

     В загальному  фільм цікавий та повчальний, отже час не згаяний даремно.

           

     У фільмі “Нескорені” розповідається про 1950 рік. З кінцем Другої світової війни ведеться нерівна , на теренах Західної України, боротьба на два фронти   :   спочатку проти німецьких військ та деверсійних загонів НКВС та СРСР, а потім – самотужки у лютому герці з усією каральною силою СРСР. У Карпатах продовжують збройну боротьбу частини та невеликі боївки Української повстанської армії.

    З цього фільму я для себе взяла те, що якщо ти хочеш чогось добитися в цьому житті  ніколи не здавайся , так як робили солдати з фільму “Нескорені”. Цей фільм взятий з реального життя, адже ці події відбувалися в часи Другої світової війни. Фільм Нескорені є дуже повчальним для нас всіх .Тому усім рекомендую переглянути цей фільм , бо він дуже цікавий.

 

Кіно «Нескорні» дуже є пізнавальний для нас. Воно мені дуже сподобалося, а сподобалося тим, що наші українці не байдужі до нашої України і захищають її. Цей фільм є дуже життєвий, який і пізнається в теперішньому світі. Він мене трішки засмутив, тим як вбивають  не винних українців, адже вони нічого не винні, вони просто захищали Україну бо вона в нас одна і незалежна. Я думаю, що цей фільм повинні подивитися усі, хто хоче миру на нашій Україні і висловити всі враження про нього. Коли я виросту, я хочу піти до армії, а потім захищати  Україну. Я дуже хочу, щоб у нас в Україні закінчилась війна і настав мир! І цей фільм показав, що наші українці, які зараз в АТО, справжні герої. З цього фільму я можу взяти такий для себе приклад, що ми не повинні встидатись своєї держави і робити все для того, щоб вона розцвітала і була незалежною!!!

                                                    

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*