Заходи з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді району

Гусне музей І. Франка Нагуєвичі

Минулого тижня учні Турківського НВК, Турківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Вовченського НВК, Лімнянського НВК здійснили поїздку в м. Львів в кількості 54 учні, де побували на екскурсії в музеї генерал-хорунжого Романа Шухевича. Керівниками групи були заступник директора з виховної роботи Лімнянського НВК Мотичак Оксана Миколаївна та вчитель історії цієї ж школи Кіра Ірина Іванівна.

Також учні Гусненського НВК в кількості 25 учнів відвідали музей «Каменяра» у с. Нагуєвичі Дрогобицького району під керівництвом заступника директора школи Киретів – Поврозник О.І.

Дані заходи проводяться з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Учасникам заходу були надані методичні рекомендації з організації роботи музеїв при закладах освіти у контексті сучасної нормативно-правової бази та з питань організації й проведення туристських спортивних походів з учнівською та студентською молоддю, які також є важливою складовою в системі патріотичного виховання молодого покоління.

28741100_1787524681552788_1335009423_n

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*