Заходи національно-патріотичного виховання учнями Боберківського НВК

received_1654159231336851
25 березня 2018 року учні Боберківського НВК в кількості 25 учнів відвідали “Державний меморіальний музей Михайла Грушевського”, який присвячений життю та творчій праці М.Грушевського та “Львівський національний літературно- меморіальний музей Івана Франка” у Львові.

Першим учні відвідали музей М. Грушевського, де діти отримали велику кількість цікавих фактів про життя та творчість відомого історика, поринули в атмосферу, ауру родини Грушевських. Проходячи по залах музею, можна побачити, як жила в ці часи сім’я Грушевських. Значну цінність становить собою бібліотека Грушевського, де можна побачити велику кількість історичних праць відомого історика. Хочеться відзначити, що екскурсія була логічно побудована і добре розказана.
Не менш цікавою була екскурсія в музеї Івана Франка в якому налічується понад 26  тисяч експонатів, найціннішими з яких є особисті речі Франка та його родини, рукописи письменника, першовидання його творів з автографами, оригінальні світлини. Працівникам музею вдалося повернути нас в ці чудові роки , коли проживала сім’я І.Франка в цьому будинку. Учні із захопленням слухали цікаві розповіді про письменника, його творчість, життєвий шлях. Багото дізналися про дітей Франка та його дружину Ольгу Федорівну. Цікавою була розповідь про срібний вінок, який Франко отримав від своїх студентів, які назвали його “Найкращий викладач”. Із захопленням діти слухали про сусідство Франка та Грушевського, які ходили один до одного в гості, підтвердженням цього є спільне фото, яке висить в домі письменника. Учні та вчителі залишилися в захваті від почутого та побаченого в музеях.
Але на цьому наша екскурсія у Львові не завершилася, разом із гідом п. Тарасом ми вируши в центр міста, де дізналися про історію створення міста Львова, визначні архітектурні пам’ятки та їх давня історія. Також відвідали музей зброї в Міському арсеналі, де представлені зразки холодної та вогнепальної зброї, обладунків, елементів військової форми та колекція орденів.
     По дорозі додому, діти ділилися враженнями, позитивними емоціями від побаченого та почутого, приємно було бачити їх такими задоволеними.
IMG_20180325_125016львівчайний сервіз родини Франко

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*