Західні та східні області налагоджуватимуть спортивну співпрацю

9 травня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з міністром молоді і спорту України Ігорем Ждановим. Під час зустрічі домовилися провести у червні розширену нараду за участі представників Міністерства, керівництва профільних управлінь облдержадміністрацій Львівської та Івано-Франківської областей та очільників структурних підрозділів райдержадміністрацій Донецької  та Луганської областей з метою  налагодження співпраці та поглиблення зв’язків.

Окрім того, керівник Львівщини поінформував міністра про підготовку області до проведення Чемпіонату світу з боксу серед юніорів, який пройде 15-24 травня цього року. А також про  Чемпіонат Європи з ракето модельного спорту, який відбудеться невдовзі в Жовківському  районі.

Говорили про успіхи львівських спортсменів на міжнародній арені, зокрема, про тріумф Марії Музичук, яка виграла Чемпіонат світу з шахів серед жінок.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*