Захід, приурочений до 18 жовтня – європейського дня протидії торгівлі людьми

Exif_JPEG_420

У середу, 11 жовтня, в приміщенні Турківського професійного ліцею (директор Юричко В.Я) відбувся захід, приурочений до 18 жовтня – європейського дня протидії торгівлі людьми. З метою  підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах Турківської району щодо безпечної міграції та працевлаштування. Управліням соціального захисту населення (М.Крайняковець) спільно з Турківським районним центром зайнятості (М.Павлик), службою у справах дітей (М.Лило, С.Леневич), Турківським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (М.Блажевська) та заступником директора з навчально – виховної частини  (В.Сидор) в рамках проведення профілактичних заходів протидії торгівлі людьми проведено тематичну зустріч учнями закладу «Інформований –значить захищений».

Однією з форм порушення прав людини в сучасному світі є торгівля людьми і дітьми. На жаль, це явище має місце і в Україні. Багато людей знають про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, біл-бордів. Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.

Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави.

Відеоролики, сумні статистичні дані, зворушливі історії героїв фільму змусили замислитись наших учнів – чи так безпечно і “безхмарно” можна виїхати за кордон.

Підрахунки ООН свідчать, що щорічно жертвами торгівлі людьми стають приблизно 4 млн. осіб. А Україна є основною з головних постачальників живого товару. Кожен п’ятий працездатний дорослий українець перебуває за кордоном на заробітках. А впродовж останніх років на території іноземних держав загинули або померли більш ніж 10 000 наших громадян.

Найголовніше, щоб учні зрозуміли, що виїзд за кордон – це дорослий крок, який вимагає дорослого вчинку.

Основною метою даного заходу – це інформування  учнів та учениць про явище торгівлі людьми; сформувати у учнів навички обережної поведінки та вміння захищати власну гідність.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*