Загальноосвітнім і спеціальним загальносвітнім школам-інтернатам Львівщини додадуть коштів на підготовку до навчального року та роботу взимку

 

0_8b417_dc9db051_origНа підготовку закладів освіти та установ обласного підпорядкування до нового навчального року, роботу в осінньо-зимовий період, а також на завершення робіт невідкладного характеру виділять 366 тис.грн. Фінансування робіт планується забезпечити за рахунок загальних асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на 2014 рік на освіту.

Департамент фінансів обласної державної адміністрації має внести відповідні зміни до показників обласного бюджету на 2014 рік і здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін:

Кошти надаються:

–      КЗ ЛОР «Сокальській санаторній школі-інтернат» – 51 тис. грн.;

–      КЗ ЛОР «Львівській спеціальній загальноосвітній школі –інтернат №104» – 96 тис.грн.;

–      КЗ ЛОР «Лівчицькій спеціальній загальноосвітній школі- інтернат 1-2 ступенів» – 74 тис. грн.;

–      КЗ ЛОР «Самбірській спеціальній загальноосвітній школі –інтернату 1-2 ступенів «Берегиня» – 145 тис. грн.

Розпорядження про виділення коштів підписала голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех. Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови ОДА Юрія Підлісного.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*