Задля допомоги сім’ям полонених на Львівщині організували благочинний аукціон

Ініціативна група громадських об’єднань  «Берегиня», «Блакитний Птах» та родина Героя України Володимира Жемчугова, який майже рік перебував  в полоні так званої ЛНР, влаштували благодійний аукціон «Допомога родинам заручників».

«Ви є особливі люди у суспільстві, свою силу та  енергію ви можете скерувати в добро. А усі інші речі ми вам допоможемо», – звернувся до сімей полонених очільник Львівщини Олег Синютка, який взяв участь в аукціоні.

На аукціоні представили різноманітні лоти – вишивку, вироби з бісеру, книжки, збірки віршів, декупажні вироби Наталі Кравцової та Вікторії Дремлук, ікони Левка Скопа та інші роботи. Гроші від продажу лотів на аукціоні перерахують родинам полонених.

«Кошти, які ми зберемо на аукціоні, ми плануємо розприділити між сім`ям, що опинились у складних життєвих обставинах. Серед них – сім`ї військових та цивільних, які потрапили у полон чи пропали безвісти», – зазначила керівник Всеукраїнського обєднання матерів учасників АТО «Берегиня» Алла Макух.

У межах заходу відбувся показ 20-хвилинного документального фільму «Коли повернеться тато?» А також – виставка світлин родин та дітей полонених.

Зазначимо, що захід вже відбувся в Києві, Дніпрі та Харкові. Він є другим етапом масштабного проекту підтримки родин полонених.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*