Задекларуйте доходи отримані від індивідуальної адвокатської діяльності

Турківська ДПІ Самбірського управління ГУ ДПС у Львівській області  нагадує, що триває «Деклараційна кампанія – 2020».

Звертаємо увагу, що згідно з вимогами Податкового кодексу України адвокат у разі отримання протягом 2019 року доходів від індивідуальної адвокатської діяльності зобов’язаний подати до контролюючого органу за місцем проживання декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік, а також сплатити податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовий збір за ставкою 1,5 %.

У разі отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю адвокат може здійснювати адвокатську діяльність індивідуально, або в організаційно-правових формах адвокатського бюро чи адвокатського об’єднання.

Адвокати, які мають намір здійснювати адвокатську діяльність індивідуально, зобов’язані стати на облік у контролюючих органах за місцем свого постійного проживання як самозайняті особи та отримати довідку про взяття на облік.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*