Заборгованість із виплати зарплати в житлово-комунальному господарстві області зменшилась на 25,4%

Погашення заборгованості із виплати заробітної плати в житлово-комунальному господарстві Львівщини перебуває на постійному контролі Департаменту житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

Тут за результатами щотижневого моніторингу визначають динаміку зміни заборгованості із виплати заробітної плати працівникам. А також спільно з органами місцевого самоврядування та керівниками житлово-комунальних підприємств проводять засідання робочої групи з метою повного погашення боргу. Впродовж минулого року заборгованість зменшилась на 716,3 тис. грн. (на 25,4%), і становить 2108,5 тис. грн.

Зазначимо, що заборгованість є ще на 17 підприємствах (8,4 % від загальної кількості підприємств житлово-комунального господарства області). Впродовж року значно зменшилась заборгованість у Львові (на 45,5%), Стебнику (на 49%) та у Городоцькому районі (на 60,4 %).

Окрім того, Департамент подає інформацію щодо заборгованості із виплати заробітної плати у  Національну службу посередництва і примирення у Львівській області та у  Територіальну державну інспекцію праці у Львівській області, аби там вжили заходів до керівників житлово-комунальних підприємств, які тривалий час не забезпечують погашення боргів із виплати зарплати.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*