Забезпечено безперешкодний рух на всіх автомобільних дорогах державного і регіонального значення

Станом на 20.00 год.18 березня відновлено доїзд до 743 з 773 населених пунктів, з якими було обмежено автомобільне сполучення внаслідок складних погодних умов, що склались 14-16 березня на території області, зокрема повністю відновлено автомобільне сполучення з усіма населеними пунктами 15 районів Львівщини, а саме: Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського, Самбірського, Сколівського, Сокальського, Старосамбірського, Стрийського, Турківського та Яворівського.

Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту облдержадміністрації, вже забезпечено безперешкодний рух на всіх автомобільних дорогах державного і регіонального значення.

Залишається відсутній доїзд до 30 населених пунктів у 5 районах області: Бродівському, Жидачівському, Золочівському, Перемишлянському та Радехівському.

Роботи з відновлення проїзду на дорогах місцевого значення продовжуються. До проведення робіт залучено 3306 осіб та 593 одиниці техніки.

Порушень у роботі державних і соціальних установ, пошти, зв’язку, торгівлі та громадського харчування, систем тепло-, газо- та водозабезпечення, пов’язаних з несприятливими погодними умовами, не зафіксовано.

Ситуація перебуває на особистому контролі голови обласної державної адміністрації Віктора Шемчука.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*