Забезпечення якісної освіти в нових реаліях обговорили під час конференції

У Митрополичих садах стартувала обласна серпнева конференція «Освіта Львівщини в час нових викликів: досвід, цінності і можливості».

Учасники конференції порушили питання забезпечення якісної освіти в нових реаліях та шляхи впровадження нового досвіду і можливостей в систему навчання школярів Львівщини. Ключова ідея: місія освіти – виховувати дітей у чеснотах, щоб вони стали відповідальними й творчими громадянами.

Участь у конференції взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Освіта має величезне значення для формування держави, нації, добробуту країни, в якій живемо. Вкладаючи в цю галузь сьогодні, ми піклуємося про наше завтра. Ми всі хочемо, щоб наші діти навчалися в хороших умовах, мали якісну, конкурентну освіту. У самому процесі навчання, звісно, найголовніша роль вчителів. На жаль, оплата праці не є високою. Тому зараз ми маємо зробити те, що в наших силах, – забезпечити якісні умови роботи педагогів. Після адміністративної реформи тепер це зона відповідальності також і органів місцевого самоврядування. Щодо мало укомплектованих шкіл – то тут не можна рубати з плеча, потрібні виважені системні рішення. Треба зважати і на особливості нашого регіону. Часом завдяки маленьким сільським школам діти мають квиток у життя. Дякую усім педагогам за ваш нелегкий труд. Бажаю вам міцного здоров’я та з любов’ю ставитися до своєї професії. На мою думку, одне з найважливіших завдань вчителя – привити дітям любов до навчання, до праці. Щоб і в подальшому, на робочому місці, кожен розумів – що в житті можна досягти успіху, лише прикладаючи зусилля», – акцентував очільник області.

Максим Козицький закликав разом дбати про забезпечення освітнього процесу, матеріальної бази в школах. Проблемні питання також обговорили  у режимі «відкритий мікрофон».

Під час конференції відбувся перегляд фільму про Андрея Шептицького.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*