За увесь час в ОХМАТДИТі від коронавірусу пролікували понад три сотні маленьких пацієнтів

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» – медзаклад, який надає екстрену та високоспеціалізовану медичну допомогу дітям з області, зокрема малечі, яка захворіла на коронавірус. Від початку пандемії медики вже пролікували 305 маленьких пацієнтів.

Про це сьогодні, під час брифінгу розповіла керівник закладу Олександра Бурда.

«На сьогодні в нас перебуває 12-ть хворих. Вчора ми виписали 4-х. У середньому упродовж доби в нашому медзакладі може перебувати до 18-20 хворих. За період карантину в ковідній зоні проліковано 305 пацієнтів»,- зазначила вона.

Медик поділилась, що упродовж останніх трьох місяців в середньому в ковідній зоні лікується 80 хворих дітей. Відсоток позитивних – зростає.

«Якщо з початку було 30 % позитивних пацієнтів в ковідній зоні, то за жовтень цей показник становить –  56 %. Серед дітей, які лікуються на стаціонарі, в середньому 25 % – це діти першого року життя і є пацієнти до 17,5 років», – зазначила Олександра Бурда.

Серед пацієнтів ОХМАТДИТу в середньому 17-18 % дітей мають пневмонії.

«Всі інші пацієнти мають загальні інтоксикаційні симптоми і гарячку, яку не можуть збити. Діти, які мають ковідну інфекцію, серйозно гарячкують», – додала медик.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*