За успішне виконання бойових завдань у зоні АТО гвардійцям виплатять близько 3 мільйонів гривень

Згідно з наказом першого заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України, військовослужбовці Нацгвардії отримають винагороди на загальну суму 2 мільйони 708 тисяч гривень.

Відповідно до наказів першого заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України (керівника антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей) про виплату винагород військовослужбовцям Національної гвардії України на загальну суму 2 мільйони 708 тисяч гривень, розпочали виплачувати кошти. Ця сума розподілена на дві частини: 574 тисячі гривень виплатять за успішне виконання бойових завдань, 2 мільйони 134 тисячі гривень – за безпосередню участь у бойових діях на суму.

Окрім того, з 3 лютого 2015 року передбачені виплати винагород за успішне виконання бойового завдання підрозділом, за безпосередню участь у бойових діях та за знищену (захоплену) техніку противника згідно постанови Кабінету міністрів України від 31 січня 2015 року № 24 “Про особливості виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій” та наказу Міністерства оборони України від 02.02.2015 № 49 “Про особливості виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*