За тиждень на зарплату бюджетникам виділили понад 40 млн гривень

Упродовж минулого тижня департамент фінансів Львівської облдержадміністрації виділив з обласного бюджету 56,4 млн гривень. Ці кошти першочергово спрямовували на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, соціальні потреби населення.

Зокрема, на зарплату бюджетникам виділили 41,5 млн грн, що становить 73,6% загального обсягу виділених коштів. Профінансовано й інші захищені видатки обласного бюджету, такі як оплата комунальних послуг та енергоносіїв, медикаментів та перев’язувальних матеріалів, продуктів харчування, на суму 9,4 млн грн (16,7%).

Забезпечено також фінансування інших соціальних потреб населення: виплату стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації, щомісячні соціальні виплати дітям загиблих (померлих) учасників АТО, допомогу демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, та сім’ям загиблих в АТО. На цю мету з обласного бюджету спрямували 2,6 млн грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*