«За розтрату державних коштів повинні відповідати конкретні посадові особи», – очільник області

aparat1

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало під час апаратної наради наголосив на необхідності чіткої та злагодженої роботи контролюючих органів у Львівській області. Зокрема, за даними Держфінінспекції у Львівській області  за січень-жовтень 2013 року проведено ревізії 320 підприємств та  виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів у розмірі  80 мільйонів гривень.

Окрім цього, у 199-ти бюджетних установах за цей же період виявлено незаконних нецільових витрат та недостач на суму 23,2 млн грн, в тому числі коштів державного бюджету – 5,9 млн грн, місцевих бюджетів – 17,2 млн грн та майна – 0,1 млн гривень.

«На жаль, незважаючи на таку велику кількість виявлених порушень та 41 справу, яку скеровано до суду, у Держфінінспекції мені так і не змогли чітко доповісти, скільки чиновників притягнуто до кримінальної відповідальності за цими фактами. Такого бути не повинно. Адже якщо є порушення, то повинні бути й ті, хто несе відповідає за неправомірні дії», – наголосив Олег Сало.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*