За результатами конкурсу молодіжних проектів в межах Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016 – 2020 роки, в Червонограді у Парку культури та відпочинку пройде Перший фестиваль вуличної музики з еко – напрямком NOwaste FEST Chervonograd

images

За результатами конкурсу молодіжних проектів в межах Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016 – 2020 роки, в Червонограді у Парку культури та відпочинку пройде Перший фестиваль вуличної музики з еко – напрямком NOwaste FEST Chervonograd.

Дата проведення: 13 травня 2018 року.

Організатори планують розташувати у центрі міста 5 музичних локацій, освітній лекторій, територію майстер-класів.

У рамках фестивалю діятимуть 5 музичних локацій, освітній лекторій, фотозона, майстер-класи, еко – квест. Окрім цього, будуть запрошені спікери, які вчитимуть мешканців міста правильного поводження з ТПВ у спеціально створеному лекторії.

Діятимуть розваги і  для дітей. Будинок дитячої та юнацької творчості готує серію майстер класів із використаного матеріалу.

Зареєструватися можна за посиланням: https://goo.gI/Lp6Oa6.

Контактна особа: Надія Земницька, 0633577273

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*