За порадами із працевлаштування – на портал “Моя кар’єра”

Міністерство молоді та спорту України у партнерстві із Програмою розвитку ООН в Україні запустило платформу із профорієнтації та побудови кар’єри для молоді – портал “Моя кар’єра”, скористатися яким можна за покликом www.mycareer.org.ua.

На цьому ресурсі молодь зможе пройти ліцензований міжнародний профорієнтаційний тест “Магелано університет” для визначення інтересів, вмінь, навичок та вибору майбутнього напрямку навчання. Це допоможе молодій особі краще зрозуміти себе та зробити більш усвідомлене рішення у виборі напряму освіти та майбутньої професійної діяльності. Зазначимо, що тест розраховано на старшокласників, випускників шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів та абітурієнтів віком від 14 до 25 років.

Крім того, на сайті міститься багато корисної інформації про ринок праці в Україні та актуальні професії, доступні поради щодо написання резюме та підготовки до співбесіди.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*