За останню добу відновлено доїзд до 57 населених пунктів області

iЗа інформацією департаменту з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації, рух на автомобільних дорогах державного значення здійснюється без обмежень, за винятком регіональної дороги Броди-Тернопіль на ділянці Підкамінь – кордон з Тернопільською областю.

Залишається ускладненим або відсутнім транспортне сполучення з 98 населеними пунктами у 7 районах області (Бродівському, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Перемишлянському,  Радехівському та Сокальському), з них повністю до 65 населених пунктів та частково до 33.

У департаменті також повідомили, що за останню добу відновлено доїзд до 57 населених пунктів області. Протягом 2 лютого для розчистки від снігу та утримання доріг на території області було залучено 151 одиницю техніки та 355 осіб.

Транспортне сполучення з усіма населеними пунктами області планується повністю відновити до кінця дня 3 лютого 2014 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*