За лютий на адресу ОДА надійшло 96 скарг щодо пасажирських перевезень

За лютий місяць мешканці Львівщини 96 разів звернулись до ОДА зі скаргами на неякісне надання послуг перевізниками. Про це повідомив в.о. директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та ПЕК Львівської ОДА Роман Кокотайло.

“Ми провели аналіз скарг та визначили перелік найбільш проблемних перевізників, – розповів Роман Кокотайло. – В основному люди скаржилися на відмову водіїв у пільговому перевезенні”.

За інформацією департаменту, найчастіше громадяни нарікали на  ТзОВ “Стрийське АТП-14609” – 33 скарги (з них 27 відмов у пільговому перевезені), ТзОВ “Самбірське АТП-14608” – 10 скарг (з них 7 відмов у пільговому перевезені), ПП “Транс-Спорт” – 7 (з них 3 відмови у пільговому перевезені), ТзОВ “Фіакр-Львів” – 5 (з них 5 відмов у пільговому перевезені),  ПАТ “Львівське АТП – 14630” – 5 (з них 1 відмова у пільговому перевезені) та ПП “Вест Авто” – 5 скарг.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*