За «круглим столом» обговорили програму підтримки виконавчої влади Львівщини

Проект програми підтримки органів виконавчої влади  24 квітня представили для громадськості. За «круглим столом» представники громадських організацій та керівники структурних підрозділів ОДА обговорили доцільність прийняття такої програми на рівні області, а також можливі напрямки використання коштів.

Як розповів директор обласного департаменту фінансів Олег Демків, впродовж останніх років спостерігається зниження витрат на утримання облдержадміністрації, в тому числі й оплату праці держслужбовців. Зокрема, на сьогодні зарплата більшості державних службовців перебуває на рівні мінімальної – 1218 грн., що унеможливлює залучення та належне матеріальне забезпечення кваліфікованих кадрів.

Він також порівняв середньомісячну заробітну плату працівників в органах влади у 2014 році, серед яких найнижчий рівень оплати праці мають райдержадміністрації та облдержадміністрація – 2448 грн. та 2882 грн., а найвищий – ради міст обласного значення та органи місцевого самоврядування обласного рівня – 4100 грн. та 4537 грн. відповідно.

Загалом проект програми передбачає виділення 11,96 млн.грн. з резервного фонду, які планується використати на виплати звільненим працівникам (3,9 млн. грн.), індексацію заробітної плати (2,4 млн. грн.), надбавки і премії (3,7 млн. грн.), а також господарські витрати (2 млн. грн.). «Очікується, що це дозволить нам підвищити фонд оплати праці на 28 відсотків, а також збільшити видатки на поточне утримання апарату та структурних підрозділів до рівня 2013 року», – наголосив Олег Демків.

Після активного обговорення пропозицій обласної влади представники громадських організацій загалом підтримали таку ініціативу. На переконання громадськості, основний ефект від цієї програми повинні відчути звичайні працівники не керівного складу, зарплата яких є найнижчою.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*