За фактом проведення будівельних робіт на площі Ринок правоохоронці відкриють кримінальну справу

Питання незаконних забудов у Львові обговорили на нараді за участі заступника голови Львівської обласної державної адміністрації  Ірини Гримак, представників Держархбудінспекції, прокуратури, судів, Львівської міської ради та громадських активістів.

Найбільше обурення в громадських активістів викликало будівництво, яке ведеться на площі Ринок. Будівельні роботи тривають  за чотирма адресами: пл. Ринок, 27, 28, 36, 37. “Під виглядом реставраційних робіт нищаться пам’ятки архітектури, – зазначила громадський активіст Олеся Дацко. – Львівська міська рада на це закриває очі, правоохоронні органи не реагують, подекуди навіть не приймають заяв, які ми подаємо”.

За результатами розгляду цього питання, Ірина Гримак доручила директору департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області Роману Желиху підготувати лист в правоохоронні органи про відкриття кримінальної справи щодо факту проведення будівельних робіт на площі Ринок, 27, 28. Також представники прокуратури повинні надати інформацію щодо будівництва, яке ведеться на пл. Ринок,  36, 37.

Не менш резонансним, на думку активістів, є будівництво на Снопківській, 18. “Ми разом маємо зробити усе, щоб цю споруду розвалити і знести, – зазначила Ірина Гримак. – У цьому питанні ви маєте повне наше сприяння”.

Загалом за підрахунками активістів у Львові налічується 46 об’єктів незаконного будівництва.

До речі, Ірина Гримак ініціювала проведення ще ряду зустрічей із мешканцями міста щодо питання незаконного будівництва у Львові. Зустрічі відбуватимуться двічі на місяць.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*