За добу наявність коронавірусу підтвердили у 48 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 39 осіб. Скеровано на самоізоляцію 29 осіб. Знаходиться в стаціонарах 451 хворий. 168 – у Львівській обласній інфекційній лікарні, 67 – в Центрі легеневого здоровя, 65 – у 8 міській клінічній лікарні, 46 – у 1 МКЛ, 69 – у госпіталі ветеранів війни та репресованих, 17 – у Стрийській міській лікарні, 10 – у Кам’янка-Бузькій лікарні, 4 – в Стебницькій міській лікарні, 4 – в Сокальській ЦРЛ, 1 – у ОХМАТдиті.

34 людини перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 8 – на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 48 мешканців Львівщини: м. Львів -27, Пустомитівський район – 3 (с. Сокільники, с. Солонка, м. Пустомити); м. Сокаль -1; Яворівський район – 1 (м. Новояворівськ); Дрогобицький район – 1 (с. Волоща); м. Дрогобич – 2; Жовківський район – 3 (с. Куликів, с. Рава Руська, с. Добросин); м. Стрий – 1; Жидачівський район – 1 (с. Пчани); Стрийський район – 2 (с. П’ятничани); м. Червоноград -2; м. Золочів – 4.

За увесь час COVID підтверджено у 1333 осіб. Заперечено у 5161 людини. Померло 35 осіб. Одужали від Коронавірусної інфекції 276 осіб.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*