За 6 років Львівщина вперше освоїла кошти ДФРР майже на 100%

Цьогоріч Львівщина вперше з 2015 року досягла рівня освоєння коштів за програмою державного фонду регіонального розвитку у 98%.

Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА та додають, що тривалий час фінансування за бюджетною програмою «Державний фонд регіонального розвитку» було призупинено, проте навіть за таких складних умов, підрядні організації продовжували працювати.

«Тепер можна сміливо сказати, що чітка координація дій облдержадміністрації із замовниками та підрядними організаціями у непростий карантинний рік виправдали себе повною мірою», – наголосив керівник департаменту Степан Куйбіда.

Серед 18 пускових об’єктів: 12 реалізовані в рамках Програми Президента України «Велике будівництво», проєкт-переможець конкурсу «Всеукраїнський громадський бюджет Львівської області» – «Створення зони відпочинку з мотузковим парком та кінотеатром під відкритим небом на території Бориславського міського парку», Львівський обласний клінічний перинатальний центр на вул. Дж. Вашингтона, 6 та інші соціально значущі об’єкти області.

Загалом з передбаченої суми для Львівської області у розмірі 235 млн гривень підрядні організації у поточному році освоїли 230,3 млн гривень.

Додамо, що упродовж останніх років рівень освоєння коштів становив 93-95%.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*