З військової служби демобілізовано понад 24 440 військовослужбовців

“ Згідно з Указом Президента, у період з 18 березня по 1 травня 2015 року, визначено провести звільнення у запас військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації навесні 2014 року”. Про це повідомив начальник відділу комплектування старшинами, сержантами військової служби за контрактом Кадрового центру ЗС Украни полковник Тарас Заболотний.

Звільненню в запас підлягають військовослужбовці, які були призвані на військову службу, і на момент звільнення проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. Військовослужбовці, які були призвані на військову службу під час мобілізації і уклали контракти про проходження військової служби, продовжують проходити військову службу за контрактом до закінчення особливого періоду.

«Усього підлягають звільненню понад 35 750 військовослужбовців, призваних під час першої черги часткової мобілізації у 2014 році: понад 6 000 офіцерів та 29 700 сержантів і солдатів. На сьогодні вже звільнено понад 24 440 військовослужбовців, або майже 70 відсотків», – повідомив полковник Тарас Заболотний.

Військовослужбовці, які внаслідок поранення або хвороби перебувають на лікуванні в закладах охорони здоров’я, звільнятимуться з військової служби після закінчення їх лікування. Військовослужбовців, які перебувають у полоні, – після їх звільнення з полону.

Військовослужбовці, які зникли безвісти або перебувають в умовах, що з об’єктивних причин унеможливлюють установлення їх місцезнаходження, зараховуються у розпорядження відповідних командирів (начальників). Виключення таких військовослужбовців зі списків військових частин здійснюється після їх повернення у військову частину або до дня набрання законної сили рішенням суду про визнання їх безвісти відсутніми чи оголошення померлими.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*