В районі щороку проводяться заходи по знищенню борщівника Сосновського

borshivnuk2

13 травня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького  відбулася нарада   щодо необхідності проведення заходів боротьби з борщівником Сосновського на території Розлуцької, Явірської, Завадівської,  сільських та Боринської селищної рад.У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Мирон Бойко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Струць та голови вищезгаданих місцевих рад.

Серед причин вказано недостатня кількість коштів в місцевих бюджетах, для проведення заходів  зі знешкодження цієї агресивної чужорідної рослини, проблема несвоєчасного обробітку земель, які перебувають в приватній власності, надані у користування чи тих, що відносяться до земель комунальної та державної власності.

На 2016 рік з районного бюджету було виділено 20 тис.грн. для проведення заходів щодо знищення борщівника Сосновського. Дана сума виділена для одноразового косіння борщівника.

За результатами наради, враховуючи зазначені проблеми і швидкість поширення даного виду головою райдержадміністрації дано доручення головам місцевих рад  опрацювати на місцях питання виділення коштів на проведення зазначених заходів.

Довідково:

У межах району борщівник Сосновського розповсюджений на площі більше 218га.Шкода яку спричиняє цей вид носить комплексний характер:

1) вплив на біорізноманіття – він доволі агресивно витісняє місцеві види трав’яних і деревних порід, іншими словами, монополізує територію:2) вплив на людину – сік борщівника під час контакту зі шкірою людини викликає важкі дерматити схожі на опіки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*