З робочим візитом Турківщину відвідав заступник голови Львівської  обласної державної адміністрації Юрій Бучко

У вівторок, 6 жовтня, з робочим візитом Турківщину відвідав заступник голови Львівської  обласної державної адміністрації Юрій Бучко, який провів індивідуальну зустріч громадян з питань, що належить безпосередньо до  компетенції голови облдержадміністрації. На зустрічі також були присутні голова районної державної адміністрації Віталій Бабяк та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральної влади і районних служб. Зокрема, було розглянуто п’ять основних питань: щодо завершення будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. в селі Либохора; щодо звернення ЗОШ І-ІІІ ст. в селі Нижня Яблунька; щодо проведення капітального ремонту дороги загального користування обласного значення О 141901 Турка-Лопушанка; щодо проведення капітального ремонту з/б моста на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 141923 Турка-Ільник -Лосинець та щодо надання матеріальної допомоги для лікування онука Федаша Максима, 2016 року народження.

Серед інших питань, які турбують жителів – здача в експлуатацію лікарні в Турці, закупівля техніки для потреб МНС для ліквідації займань сухої трави та лісу.

Актуальним питанням для мешканців також є організація вивозу твердих побутових відходів.

З питаннями і проханнями звернулись більше 20 мешканців Турківського району.

За підсумками доручив профільним департаментам взяти на контроль ці питання і оперативно відреагувати на них.

Юрій Бучко наголосив, що лише спільною працею з місцевою владою та мешканцями зможемо досягнути позитивних змін в Карпатському регіоні.

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*