З робочим візитом очільники району побували в селі Лімна

У середу, 3 червня, голова Турківської райдержадміністрації Віталій Бабяк спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Наталією Ільницькою з робочою поїздкою побували в с. Лімна. Зокрема ознайомилися, як ведеться реконструкція приміщення, спорудженого ще в радянські часи для садочка, під лікарську амбулаторію сімейної медицини. Виконавець робіт – ПП «Сян».

Наразі об’єкт має готовність 80 відсотків. Якщо вчасно будуть профінансовані роботи, то уже в цьому році його можна здати в експлуатацію. На цьому наголосив виконавець робіт Михайло Кріль. Також він розповів очільникам району, які проблеми виникають у процесі реконструкції, й попросив сприяння у пришвидшенні фінансування. Наразі всі роботи та закупівлю матеріалу підприємство проводить за власні кошти.

Також керівники райдержадміністрації побували у Лімнянському НВК, де виникла проблема стосовно відвалення снігозатримувачів та пошкодження ринви, зустрілися з місцевими жителями, які скаржилися на незадовільний стан дороги Турка-Лопушанка, просили сприяння у встановленні в с. Лімна банкомату, нарікали на те, що в школі не працюють внутрішні туалети, які буквально в минулому році тут були об лаштовані.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*