З початку року великі підприємства спрямували на соціальні виплати 631 млн. гривень

31681_image_large

За сім місяців поточного року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м.Львові МГУ Міндоходів,  перерахували 631 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. При цьому сума фактичних надходжень на 4,3% перевищує доведені показники. Відтак, на спеціальний рахунок, відкритий у Держказначействі, додатково надійшло 25,9 млн. гривень.

«Середньомісячні надходження єдиного соціального внеску від платників, які обслуговуються в СДПІ, у цьому році складають понад 90 млн. гривень. Лише у липні представники великого бізнесу сплатили 99,8 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 2,8 млн. грн. більше, ніж очікувалось» – зазначив в.о. начальника інспекції Назар Горпинюк.

Кошти, що сплачуються страхувальниками у вигляді єдиного соціального внеску, розподіляються між фондами соціального страхування та спрямовуються на виплату пенсій та соціальної допомоги потребуючим. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*